Let op! op dit moment hebben wij geen arrangementen i.c.m. hotels, onze excuses voor het ongemak.
Sauna & Beauty de Thermen heeft diverse samenwerkingsarrangementen met hotels in de omgeving. Voor meer informatie kunt u het beste even telefonisch, per mail of via ons contactformulier contact met ons opnemen. Met de onderstaande hotels hebben wij een samenwerkingsovereenkomst en kunnen wij u een prachtig arrangement aanbieden waarin saunabezoek en overnachting gecombineerd zijn.
Hieronder vindt u het overzicht van Hotels waar wij een samenwerking mee zijn aangegaan voor u. Heeft u vragen neem dan gerust contact met ons op per e-mail, info@thermennijmegen.nl of telefonisch op 024-3600303.
Hotel & Restaurant Rozenhof
Hotelinformatie
Rozenhof is gelegen in het prachtige heuvelachtige landschap tussen Nijmegen en Groesbeek. Het à la carte restaurant is dagelijks geopend vanaf 12.00 uur. In de zomer is het mogelijk om op het ruime terras te lunchen of te dineren. Rozenhof beschikt tevens over 14 hotelkamers en ruimtes voor private dining en vergaderingen. Voor grotere gezelschappen zijn er mogelijkheden voor het houden van buffetten, koffietafels en recepties. Rozenhof ligt aan de Nijmeegsebaan 114 in Heilig Landstichting, is gemakkelijk bereikbaar en heeft voldoende gratis parkeergelegenheid.
Hotel Atlanta
Hotelinformatie
Binnenkort zullen wij u hier meer informatie geven over dit hotel.
Fletcher Hotel De Gelderse Poort
Hetelinformatie
Net buiten Nijmegen in het gezellige Ooij (bij Ubbergen), één van de groenste dorpen van Nederland, ligt het gemoedelijke Hotel-Restaurant De Gelderse Poort. Vanuit dit 3-sterren hotel ontdekt u natuurgebied de Gelderse Poort dat zich bevindt tussen Arnhem, Nijmegen en Emmerich. Bewonder de ongerepte natuur en het gevarieerde rivierenlandschap.
Fletcher Hotel Erica
Hotelinformatie
Midden in de bossen van Berg en Dal en slechts enkele kilometers verwijderd van het centrum van de bruisende stad Nijmegen bevindt zich het 4-sterren Fletcher Hotel-Restaurant Erica. Rondom het hotel liggen diverse wandel- en fietsroutes die u leiden langs de mooiste natuurplekjes van het Rijk van Nijmegen, zoals de Ooijpolder, Millingse Waard of het heuvellandschap van Groesbeek.
Hotel en Bungalowpark De Zeven Heuvelen
Hotelinformatie
Hotel & bungalowpark de Zeven Heuvelen is ontstaan in 1994 waarna gestart is met de bouw van de eerste bungalows. In verschillende fases zijn er uiteindelijk 73 bungalows gerealiseerd, allen in dezelfde stijl, variërend van 2 tot 8 persoons.
Hotel Oranje Staete
Hotelinformatie
Sfeervol, warm, met veel persoonlijke aandacht. Apparthotel Oranjestaete is een plek als thuis. Misschien zelfs wel ietsje fijner. Het karakteristieke herenhuis aan de rand van het centrum van Nijmegen is een plek waar niets moet en alles mag.Met een goede prijs-kwaliteit verhouding richt Apparthotel Oranjestaete zich zowel op de zakelijke als particuliere gast. Voor kort of lang verblijf. Ook niet verwonderlijk, want de eigenaren willen het “gewoon voor iedereen leuk maken”. En dat lukt door hun persoonlijke benadering, maar ook vanwege de uitstekende faciliteiten. Apparthotel Oranjestaete ligt op loopafstand van alle winkels, horeca en musea binnen het centrum van Nijmegen, biedt voldoende parkeergelegenheid en gratis fietsen. De meeste studio’s en appartementen beschikken over een eigen terras of balkon. Bij Apparthotel Oranjestaete kunt u eigentijds ontspannen in een historische stad.
Hotel en Restaurant Konbanwa
Hotelinformatie
Hotel Restaurant Konbanwa ligt midden in de bosrijke omgeving van Heilig Landstichting, op slechts enkele minuten van de bruisende stad Nijmegen. Konbanwa is gelegen in een rustige omgeving, waar u heerlijk kunt ontspannen en genieten van de prachtige natuur. Ook zijn er tal van andere mogelijkheden zoals musea, een dagje winkelen in de oudste stad van Nederland of naar een spa.